#CodeWeek proga KŪRYBINĖ NAKTIS

Programavimas naktįPenktadienis. Darbo dienos pabaiga. Kol draugai ir kolegos organizuojasi vakarėlius ir ieško, kuriame klube įdomesnė programa, Tu lauki 18 valandos, nes nuo 18:00 Vėvėvė mokymų centre prasideda kūrybinė naktis – naujai susibūrę komandos kurs taikomąsias WEB programas. Prisijungiame prie #CodeWeek ir kviečiame prisijungti kitus!

Nebūtina būti profesionalu ar netgi mokėti programuoti

Kiekvieną komandą sudarys bent du dalyviai (maksimalus skaičius priklausys nuo bendro dalyvių skaičiaus), todėl vienas gali būti programuotojas, kitas dizaineris, pravers ir idėjų generatorius ar komandos koordinatorius, galbūt reikės netgi vertėjo. Kartu su Jumis naktį leis ir mentoriai / dėstytojai, kurie pasidalins savo žiniomis ir padės rasti pamestą kabutę, paklydusį skliaustelį ar užves ant kelio iš jo išgriuvus. Be to, jokios konkurencijos tarp komandų – priešingai, skatiname bendradarbiauti ir vėliau savo sukurtus produktus apjungti! Taigi, net jei vienoje komandoje bus profesionalai, o kitoje tik vos vos su programavimu susipažinę naujokai – jokių problemų!

Naktinė patirtis – raktas į naują sėkmę

Esame beveik tikri, kad užmegztos naujos pažintys gali tapti puikiu raktu į sėkmę ir realius ateities projektus. Ateik, susipažint, sukurk ir pradėk naują etapą savo karjeroje. Be to, visa tai visiškai NEMOKAMAI!

Bus ir magijos…

Kūrybinė naktis neatsiejama nuo magijos. Mūsų profesionalūs magai parodys kaip kava virsta tikrų tikriausiu programiniu kodu. Pamatysite, kaip pirmą kartą kodą rašantis žmogus tampa pilnaverčiu programuotoju. Pamatysite, kaip pirmą dieną matomas komandos narys per vieną naktį tampa senu geru draugu ir dar begalė kitų smagių staigmenų.

… ir pramogų

Pasikviesk draugą – bus smagiau. Siekdami, kad darbas naktį nebūtų per sunkus ir netaptų nuobodus – paruošime ir smagių pramogų, žaidimų, todėl galėsite bent trumpam atsipūsti, pasisemti idėjų ir vėl imtis rimtų naktinių darbų! Esame numatę vietą ir diskusijoms, todėl galėsite pasitarti, padiskutuoti ir galbūt atrasite kažką, kas būtų verta net ne vienos nakties darbo.

Pažadame, kad bent vienai komandai šį bei tą padovanosime 🙂 Renginys ne vienkartinis, stebėkite ir laukite daugiau!

Pasirūpinsime kava, sausainiais ir geriamu vandeniu.

O kada?

Svarbiausia dalis – laikas ir data. Renginio pradžia 2018 spalio mėn. 12 d. 18 val. Planuojama pabaiga – kitos dienos ~8 val. ryto.

Kviečiame registruotis Facebook renginio puslapyje.