Programavimas

Programavimas C++

Nori išmokti programuoti? Ne tik išlaikyti egzaminą, bet ir dalyvauti įvairiuose programavimo konkursuose ir pasiruošti studijoms? Kursai „Programavimas C++“ kaip tik tau.

Kursas „Programavimas C#“ skirtas norintiems išmokti programuoti C# kalba. Šia kalba galima sukurti įvairias aplikacijas bei programas.

Programavimas PHP

Programavimas PHP – tai kursas skirtas norintiems išmokti kurti tinklapius nuo 0. Kurse mokysimės programuoti PHP kalba, taip pat susipažinsime su CSS, HTML, JS, jQuery, AJAX, MySQL.

Smart house: programavimas išmanimes

Šiuose kursuose išmoksite kurti mobiliąsias aplikacijas „Android“ išmaniesiems įrenginiams. Programavimas vyks „Xamarin“ arba „Android Studio“ aplinkose.

Python kursai programavimas

Python“ – itin sparčiai tobulėjanti ir populiarėjanti programuotojų bendruomenėje programavimo kalba. „Python“ privalumas – ja lengva išmokti tiek profesionaliam, tiek naujam programuotojui. 

Programavimas Symfony

„Symfony“ – tai PHP programavimo kalbos karkasas (angl. framework). Tai reiškia, kad programuosite PHP kalba pagal tam tikrą struktūrą, kurioje yra labai daug jau suprogramuotų funkcijų bei komponentų, kurie palengvina programavimą, padeda lengviau suprasti kodą.