Programavimas mažiausiems

Programuoti gali net ir patys mažiausi, kurie sugeba skaityti ir rašyti. Vėvėvė mokymų centre programavimas mažiausiems siūlomas nuo pat pirmos klasės! Patys mažiausi programuotojai susipažins su programomis ir kompiuteriu iš arčiau, sužinos kas, kaip ir kodėl veikia ar ne. Pradėję kurti savo programėles, žaidimus ir trumpus vaizdo klipus stiprins loginį mąstymą, matematines žinias, anksčiau už savo bendraamžius išmoks geometrijos pagrindų, geriau orientuosis koordinatėse.

Kursų programa išdėstyta per visus mokslo metus, trunka vidutiniškai 20 savaičių. Pats programavimas vaikams yra kaip žaidimas, kurio metu įgyjamos labai vertingos žinios.

Visi kursai vyksta labai mažose, vos iki 7 asm. grupelėse, todėl dėmesys Jūsų vaikui garantuotas! Kursai vyksta savaitgalį.

Mažiausi iš mažiausių (6-8 m.)

Pirmieji metai skirti pažinti kompiuterį, jo sandarą, pagrindinius veikimo principus. Taip pat, Jūsų mažasis būsimas kompiuterių guru žengs pirmuosius žingsnius programuojant, kuriant nesudėtingus filmukus ir mini žaidimus. Siekiant gražaus rezultato patys jauniausi mūsų moksleiviai susipažins su grafikos pagrindais, teksto kūrimu – kiekvienas darbas yra aprašomas.

Ši programa tinka skaityti, rašyti jau mokantiems ir skaičius pažįstantiems vaikams. Nebūtinos IT žinios.

Kurso trukmė – 30 savaičių po 2 ak. val.

Kaina už visas 60 ak. val. – 299 € (arba ~33 € / mėn.) Galima mokėti įvairiomis dalimis.

Kursų pradžia 2019 m. rugsėjo 21 d.

Jaunieji programuotojai (7-10 m.)

Tai puikus tęsinys jau baigusiems pirmųjų metų (mažiausi iš mažiausių) kursą arba tiems, kurie jau turi šiokias tokias žinias, moka pagrindines kompiuterio komandas. Šio kurso metu daugiau dėmesio skiriama programėlių, žaidimų ir filmukų kūrimui. Didžiąją dalį laiko dirbama su blokinio programavimo programomis (pvz. Scratch) bei pagalbinėmis priemonėmis (iliustracijų kūrimo programomis, garso failais, teksto redaktoriumi). Visus darbus vaikai detaliai aprašo, mokosi dokumentacijos kūrimo pagrindų.

Kurso trukmė – 30 savaičių po 3 ak. val.

Kaina už visas 90 ak. val. – 449 € (apie 49 € / mėn.) Galima mokėti įvairiomis dalimis.

Kursų pradžia 2019 m. rugsėjo 21 d.

Jauni ir patyrę (8 – 11 m.)

Jei pirmus du kursus prabėgote be didesnių sunkumų – trečių metų kursas turėtų patikti dar labiau. Šiame kurse jau ne tik kuriami įdomūs žaidimai, bet taip pat ir pradedama jų reklama – išmokstama kurti interneto puslapį, parengiami puslapiui tinkami tekstai, iliustracijos, griežtai paisoma autorinių teisių. Šis kursas idealiai tinka tiems vaikams, kurie turi potraukį kompiuteriams ir kurių ateitis galėtų būti siejama su programavimu ar kitomis panašiomis specialybėmis. Po šio kurso galima rinktis sudėtingesnius, konkrečių specializacijų kursus, pavyzdžiui: programavimas Python, C++, taip pat interneto svetainių kūrimo ar kt.

Kurso trukmė  – 30 savaičių po 3 ak. val.

Kaina už visas 90 ak. val. – 449 € (apie 49 € / mėn.) Galima mokėti įvairiomis dalimis.

Kursų pradžia 2019 m. rugsėjo 21 d.

Registruokis jau šiandien: +370 604 67551, +370 604 67558 arba el. paštu mokymai@veveve.lt