E-komercija

E-komercija - ne tik prekyba picaElektroninė komercija (arba tiesiog e-komercija) tampa neatskiriama daugelyje sričių, todėl jei dar nesate perkėlę savo verslo dalies į internetą, pats laikas suskubti. Net jei patys ir neplanuojate kurti elektroninės parduotuvės, rekomenduojame išklausyti e-komercijos kursą, susipažinti su elektroninės parduotuvės kūrimu ir administravimu. Kursų metu panagrinėsite skirtingas platformas, kūrimo būdus, taip pat sukursite savo paprastą interneto parduotuvę. Antroje kursų dalyje sužinosite ir apie e-marketingą, iš arčiau pažinsite gąsdinantį trumpinį SEO. Po kursų ne tik gebėsite atlikti daugelį darbų savarankiškai, bet galėsite kur kas labiau užtikrintai bendrauti rinkdamiesi reklamą, ieškodami marketingo sprendimų.

Mokymų programa „E-komercija“ yra skirta:

  • Norintiems įkurti savo verslą;
  • Norintiems plėsti savo verslą internete;
  • Norintiems susipažinti su e-komercijos galimybėmis;
  • Keliant savo kvalifikaciją prekybos ir paslaugų sektoriuje.
E-komercija
390 € (6,5 € / ak. val.)
Elektroninės komercijos pagrindai
El. parduotuvių kūrimas ir priežiūra
Pavojai ir galimybės
E-komercijos apsaugos priemonės
Duomenų apsauga
 
E-marketingas ir SEO pagrindai
390 € (6,5 € / ak. val.)
El. marketingo pagrindai
Socialinis marketingas
Google reklamos valdymas (AdWords)
SEO pagrindai
 
 
E-komercija + e-marketingas ir SEO
690 € (5,75 € / ak. val.)
Dvi neatskiriamas sritis apimantys kursai
Siūlome siekiantiems greitesnio rezultato
Paraleliai mokome glaudžiai susijusių dalykų
 
 
 

E-komercija vis dažniau sudomina mamas, kurios motinystės atostogų metu siekia papildomos finansinės naudos. Kviečiama mamas į mokymus kartu su savo vaikais. Priimame vaikus nuo 2 metų amžiaus, siūlome ne tik priežiūrą, bet taip pat ir pradedame mokyti naudotis kompiuteriu, vyresniems vaikams parengtos specialios programos pagal jų pageidavimus: grafikos dizainas, programavimas mažiesiems ir kt. Plačiau apie šią paslaugą.

Elektroninės komercijos kursus baigusiems siūlome ir e-marketingo bei SEO pagrindų kursus. Minėtus kursus galima paraleliai lankyti kartu su e-komercijos mokymais – tokiu atveju sutaupysite ir laiko, ir pinigų!