Kursų programos

E-marketingas ir SEO pagrindai – kursas skirtas turintiems ar norintiems turėti savo interneto svetainę ar elektroninę parduotuvę ir iš jos uždirbti.

Elektroninė komercija (arba tiesiog e-komercija) tampa neatskiriama daugelyje sričių, todėl jei dar nesate perkėlę savo verslo dalies į internetą, pats laikas suskubti.

IT saugumo pagrindai – kursai skirti visiems, kurie nori sužinoti kaip saugiai naudotis savo kompiuteriu. Rekomenduojame kursus tiek privatiems asmenims, tiek ir įmonių kolektyvams.

Kompiuterių kursai senjorams – tai kursai apimantys ir pirmuosius žingsnius kompiuterijos pasaulyje, ir puiki galimybė išmokti naudotis teksto rengimo, nuotraukų tvarkymo programomis, saugiau ir efektyviai naršyti internete.

Kuomet artėja valstybinių brandos egzaminų laikas, visi dvyliktokai susirūpina ir aktyviai kimba į mokslus. Kviečiame visus dvyliktokus, kuriems informacinių technologijų egzaminas „ant nosies“ į kursus „Pasiruošimas VBE“.

Nori išmokti programuoti? Siūlome visą kalną kursų įvairiomis programavimo kalbomis.

Susipažinę su pačia sistema išmoksite ją įdiegti serveryje (hostinge), sukonfigūruoti jį savo reikmėms, kelti turinį, keisti nuostatas, diegti ir minimaliai konfigūruoti įskiepius, išvaizdą.

Jau perkandusiems WordPress turinio valdymo sistemą siūlome ją paversti dar patogesnę ir individualesnę. Jums siūlomi WordPress įskiepių kūrimo kursai, kurių metu išmoksite kurti patogius ir naudingus įskiepius (plugins) bei dizaino šablonus, vadinamus temomis (themes).

Kompiuterinio raštingumo svarba abejojančių jau beveik nėra, tačiau vis dar pastebimos nemenkos spragos žiniose. Siūlome Jums padėti tapti tikru kompiuterio šeimininku, gebančiu juo naudotis paprastai. Trumpi, tačiau efektyvūs kompiuterinio raštingumo kursai padės Jums.

Individualus mokymas – galimybė mokytis akis į akį su patyrusiu dėstytoju. Visas dėmesys skiriamas tik Jums, todėl garantuojamas efektyvus ir greitas mokymasis. Tiek kursų programa, tiek ir teorinė medžiaga bei praktinės užduotys yra parenkamos atsižvelgiant į mokinio norus, galimybes ir poreikius.

Įmonių kolektyvams siūlome ne tik kursus iš pateiktų programų, tačiau ir individualizuotus sprendimus. Parengsime teorinę medžiagą, sukursime įdomias ir naudingas užduotis, pateiksime visą informaciją taip, jog Jūsų darbuotojai tobulėtų.

Ką daryti, kai nori mokytis, o nėra kur palikti savo mažojo draugo? Mūsų naujiena – mokymai su vaiku! Kol mama ar tėtis (o galbūt ir abu kartu) tobulina savo įgūdžius ir kraunasi žinių bagažą, vaikas gali būti kartu. Gretimoje patalpoje esame numatę kampelį vaikams, kur jie gali užsiimti jiems įdomia veikla kartu su prižiūrinčiu mokytoju.