Mokymai kartu su vaiku!

Vaikas kosmoseKą daryti, kai nori mokytis, o nėra kur palikti savo mažojo draugo? Mūsų naujiena – mokymai su vaiku! Kol mama ar tėtis (o galbūt ir abu kartu) tobulina savo įgūdžius ir kraunasi žinių bagažą, vaikas gali būti kartu. Gretimoje patalpoje esame numatę kampelį vaikams, kur jie gali užsiimti jiems įdomia veikla kartu su prižiūrinčiu mokytoju. Mažyliams iki 3 metų siūlome veiklą už kompiuterijos pasaulio ribų, tačiau taip pat lavinamojo pobūdžio. Tuo tarpu siekiant, kad vyresniam vaikui tai nebūtų tik eilinis pažaidimas ir bevertis laiko praleidimas, siūlome pasirinkti vieną iš įdomių vaikiškų programų, atsižvelgiant į vaiko amžių. Mažiausiems, 3-6 metų vaikams, siūlome pirmuosius žingsnius kompiuterio pasaulyje, pradinukams ar prieš mokyklinio amžiaus vaikams, kurie jau turi bent minimalias žinias, kaip naudotis kompiuteriu, siūlome kiek daugiau įdomių programų (žr. žemiau), pradinę mokyklą lankantiems ir gerai valdantiems kompiuterį siūlome pradėti programuoti ar užsiimti elektronikos darbais.

Mokymai su vaiku bus naudingi tiek tėvams, tiek vaikams, todėl maloniai kviečiami į mūsų mokymų centrą atvykti su vaikais nuo 0 iki 12 metų (vyresniems siūlome atskiras programas), kuriuos nuolat prižiūrės papildomas mokytojas atskiroje patalpoje. Vaikas – ne kliūtis tobulinti savo įgūdžius, kai juos tobulinate „Vėvėvė kursuose“.

Programos vaikams

Mažieji smalsučiai
3 € / val.
Naudojimosi kompiuteriu pradmenys
Lavinamieji kompiuteriniai žaidimai
Rašymo įgūdžių tobulinimas
Piešimas kompiuteriu
 
Patyrę nykštukai
3 € / val.
Grafinio dizaino pradžiamokslis
Lavinamieji kompiuteriniai žaidimai
Įvadas į programavimą
 
 
Jaunieji senjorai
3 € / val.
Grafinis dizainas
Programavimo pradmenys (Scratch)
Saugus naudojimasis internetu
Kompiuteris - darbo įrankis
 

Deja, ne visuomet galime pasiūlyti šią paslaugą. Kai kurių kursų metu atvykti su vaikais nėra galimybės. Norėdami mokytis kartu su vaiku iš karto įspėkite mus ir mes pasistengsime šią galimybę suteikti. Stovyklų, projektų, hekatonų metu pasirūpinsime, jog kartu keliautų dėstytojas, galintis užsiimti su vaiku, tad net ir į ilgiau nei parą trunkančius mokymus galėsite vykti su savo mažaisiais asistentais. Vaikai galės ne tik užsiimti su savo dėstytoju, bet taip pat galės tapti ir Jūsų pagalbininku – skatiname net ir pačius mažiausius dalyvauti kūrime ir pasidžiaugti rezultatu.