Kodėl mes mokome mažose grupelėse?

Ko gero jau pastebėjote, kad „Vėvėvė“ kursai vyksta mažose grupelėse. Įprastas grupės dydis – iki 5 asmenų, išskyrus mokymus įmonėms, mokytojams ir kai kuriuos specialius kursus. Mūsų sprendimas dirbti mažose grupėse priimtas siekiant ne kiekybės, o kokybės. Kursų dalyviai, tiek mažiausieji, tiek ir išsilavinę bei nemenką patirtį sukaupę vyresni asmenys, dirba kur kas efektyviau, sulaukia daugiau dėstytojo dėmesio ir per tą patį laiką išmoksta kur kas daugiau. Yra daug priežasčių, kodėl „Vėvėvė“ kursai mažose grupėse patinka ir mums, ir mūsų mokiniams.

Mažos grupelės naudą pastebėsite jau nuo pirmų užsiėmimų

Kursai mažose grupėseBene pats svarbiausias dalykas, kurį mes pastebime mažose grupėse – geriau įsisavinama medžiaga. Beveik visais atvejais, grupėse, kuriose yra nedidelis kiekis mokinių, per tą patį laiką pavyksta įsisavinti daugiau medžiagos, kur kas rečiau reikia prisiminti jau išmoktus dalykus. Dėl šios priežasties žinios po kursų mažose grupelėse yra kur kas tvirtesnės, o ne retai ir platesnės, nes laiką, kurį didesnėse grupėse skirtume kartojimui ir įtvirtinimui, išnaudojame papildomai informacijai ir žinioms. Jau po pirmųjų užsiėmimų pastebėsite, kad mažoje grupelėje dirbti kur kas maloniau ir naudingiau.

Užimtiems žmonėms – išsigelbėjimas derinant laiką

Daug žmonių - daug nuomoniųJei organizuotume kursus didesnei žmonių grupei, pavyzdžiui, 15-20 asmenų, tai būtų vienas konkretus laikas. Tuo tarpu dirbdami grupėse po 5 turime organizuoti 3-4 grupes tam pačiam žmonių kiekiui. Užimtiems žmonėms patinka rinktis laiką, tad rasti sau tinkamą laiką, kai yra ne viena grupė kur kas lengviau. Be to, esame lankstūs ir jei tik leidžia galimybės, o grupė nori derinti laiką – jį pritaikome prie grupės poreikių. Sutarti 5 mokinimas ir dėstytojui dėl bendro patogaus laiko tikrai kur kas lengviau nei didelėse grupėse.

Daugiau individualaus dėmesio

Kartais būna taip, jog reikia nemažai pagalbos iš dėstytojo atliekant vieną ar kitą užduotį, įsisavinant teorinę medžiagą. Skatiname savo mokinius klausti ir aiškintis, stengiamės visuomet suteikti daugiau individualaus dėmesio tiems, kurie turi papildomų klausimų ar susiduria su sunkumais. Esant mažam mokinių skaičiui tokia galimybė visuomet yra, tad galime garantuoti – neliksite be dėmesio.

Maloniau dirbti ir dėstytojui

Ne visa nauda atitinka mokiniams. Dėstytojai taip pat džiaugiasi dirbdami mažesnėse grupėse, kadangi taip dirbti yra kur kas maloniau, dažnu atveju lengviau, mažiau pastangų tenka tvarkingam grupės darbo organizavimui. Taigi, ir mūsų dėstytojai džiaugiasi, kuomet vyksta kursai mažose grupėse. O juk ir darbas kokybiškesnis, kai jis teikia daugiau malonumo.

Kviečiame į puikius IT kursus, kurie vyksta mažose grupėse – prisijungti prie kurso įmanoma ne tik nuo jo pradžios, bet ir pasivijus kursų eigoje!