Individualus mokymas

Individualus mokymas – galimybė mokytis akis į akį su patyrusiu dėstytoju. Visas dėmesys skiriamas tik Jums, todėl garantuojamas efektyvus ir greitas mokymasis. Tiek kursų programa, tiek ir teorinė medžiaga bei praktinės užduotys yra parenkamos atsižvelgiant į mokinio norus, galimybes ir poreikius. Individualiai mokiname įvairaus amžiaus asmenis. Toks mokymas puikiai tinka siekiant išmokti kažką naujo ar užtaisyti spragas, moksleiviams bei studentams – pasivyti bendramokslius po ligos ar dėl kitų priežasčių atsiradus žinių trūkumui.

Individualus mokymas vykdomas tiek mūsų patalpose Geležinio Vilko g. 2, Vilniuje, tiek ir Jūsų namuose, biure, bibliotekoje ar bet kokioje kitoje abiems pusėms patogioje vietoje. Dėmesio! Paslauga teikiama ne tik Vilniaus mieste, bet ir Vilniaus, Šalčininkų, Švenčionių ir Ignalinos rajonuose!

Jei Jums lengviau mokytis su draugu ar šeimos nariu – galimas individualių grupelių sudarymas. Žmonių skaičius neribojamas, tačiau mes esame nedidelių grupelių šalininkai ir rekomenduojame dirbti ne daugiau kaip 5-7 žmones. Tokiose grupelėse (išskyrus kai kuriuos kursus ar hakatonus) mokymasis yra išties efektyvus ir naudingas.